AutoCAD

Öne Çıkan Özellikler

AutoCAD, harici referans yolu onarımı ve SHX yazı tipi dosyalarının
tanınması gibi geliştirmeleri ve yeni özellikleri içerir.

3B çizim, notasyonlar, modelleme ve görselleştirme Uygulama Programı Arayüzü (API)ActiveX, VBS, AutoLisp, Visual LISP, ObjectARX, JavaScript ve .NET ile çizimleri ve veri tabanlarını kontrol edin. Çok kullanıcılı (ağ) lisans paylaşımıTüm lisanslar aynı anda kullanılmadığında maliyetleri düşürmek için lisansları bir sunucu üzerinde toplayın.
Express AraçlarAutoCAD’in gücünü bir üretkenlik araçları koleksiyonuyla genişletin. PDF içer aktarma AutoCAD Mobil UygulamasıAutoCAD mobil uygulaması aracılığıyla CAD çizimlerini mobil cihazınızda görüntüleyebilir, oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.
Autodesk AppStoreYazılımınızı Autodesk App Store’dan Autodesk onaylı eklentilerle özelleştirin. Dinamik BloklarBlok referanslarınıza şekil, boyut veya yapılandırma değiştirme gibi esneklik ve zeka katın. PDF / DGN İçe Aktarma /Dışa Aktarma / AltlıkPDF ve DGN dosyalarındaki verileri altlık olarak içe aktararak, dışa aktararak veya ekleyerek paylaşın ve yeniden kullanın.
3B Tarama ve point cloud’lar3B sunumlar oluşturmak için 3B lazer tarayıcılar veya diğer teknolojilerle edinilen point cloud dosyalarını ekleyin. Referans Navisworks modelleriNavisworks modellerini AutoCAD çizimlerinize altlık ekleyin ve burada görüntüleyin. TrustedDWG TeknolojisiTrustedDWG™ teknolojisi, bir dosya Autodesk yazılımı tarafından en son kaydedilmediğinde, size olası uyumsuzlukları bildirir.
Üretkenlik deneyimini yaşayın.
yazılımı profesyonel taslaklama ve üretkenliğinizi artırmak için tasarlanmış özgün DWG uyumluluğu, güvenilirliği ve güçlü 2D çizim araçlarını sağlamak için hazırlanmıştır.
2D taslaklama ve detaylandırma için AutoCAD LT yazılımı ile rekabet avantajınızı artırın. Müşteri ve iş arkadaşları ile iletişim halindeyken geliştirilmiş uyumluluk ve sağlamlık için özgün DWG™ dosya formatında çizimler yaratın.
AutoCAD Yazılımı çalışma şeklinize göre optimize ederek daha da iyi bir performansa sahip
olun. Güçlü özellikleri barındıran AutoCAD LT profesyonel taslaklar için geliştirilmiştir.
Genel Özellikler :
Taslak çizim yazılımı için profesyonel çözüm
Tasarımlarınızı PC ve Mac için Autodesk® AutoCAD LT® taslak çizim yazılımının pratik araçlarıyla dokümante edin. Kolaylıkla montajlayabileceğiniz, başka bir amaca yönelik değiştirebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz hassas 2B CAD çizimleri üretin.
Taslak çizim üretkenliğini artırın
Pratik taslak çizim yazılımıyla hızlı bir şekilde hassas 2B dokümantasyonu oluşturun.
Fikirlerinizi iletin
Bulut tabanlı bağlantılı tasarım teknolojilerini kullanarak iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın.
Güven veren güvenilirliğin farkını keşfedin
Yerel DWG™ teknolojisini kullanarak güvenle çalışın.