Cumartesi, Haziran 22, 2024
Google search engine
Ana SayfaGUNCEL,‘Teknoloji Ve İnovasyon Buluşmaları’ Konya’da Gerçekleşti

‘Teknoloji Ve İnovasyon Buluşmaları’ Konya’da Gerçekleşti

‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’nın ikincisi, Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un destekleriyle, 1 Kasım’da Konya’da gerçekleşti. Teknoloji üretenleri ve kullananları bir araya getirmeyi amaçlayan buluşmada, yatırım ve girişim ekosistemi masaya yatırılacak. Konya’nın öne çıkan markaları başarı hikayelerini paylaşırken, şirketler arası görüşmelerde iş dünyasındaki fırsatlar ele alındı.

Türk Telekom’un desteğiyle ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ 1 Kasım’da Konya’da gerçekleşti.‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’ ile teknoloji üretenler ve kullananların bir araya getirilerek, Anadolu’da ‘Dijital Türkiye’ için ekonomik farkındalığın artırılması hedefleniyor. Etkinlik kapsamında katılımcılar, Grand Millennium Konya’da bir araya gelecek.
Konya'da 'Teknoloji ve İnovasyon' buluşmaları! Yatırım ve girişim  ekosistemi masaya yatırıldı

Bölgeler arası farklılığı en aza indirmeyi, üretenleri geleceğe hazırlamayı, start-up ve girişimcilik kültürünün gelişimine katkı sunmayı amaçlayan etkinliğin ilk bölümünde ‘Yatırım ve Girişim Ekosistemi’ başlıklı bir oturum düzenlenecek. Ardından gerçekleştirilecek ‘Teknoloji ve İnovasyon Sohbetleri’nde bölge ekonomisinin başlıca markaları, başarı hikâyelerini katılımcılarla paylaşacak.

Toplantının ikinci bölümünde ise ‘Akıllı Ulaşım ve Üretim’, ‘IoT & Dijital Dönüşüm’, ‘Siber Güvenlik’, ‘Bulut Bilişim ve Dijital İş Uygulamaları’ ile ‘Yapay Zekâ’ başlıklarında 5 ayrı oturumda firmalar arası görüşmeler yapılacak.

Yerli, milli, verimli ve sürdürülebilir bir sektör inşa etme misyonuyla faaliyetlerini sürdüren ICT Medya Yayın Grubu tarafından hayata geçirilen ‘Teknoloji ve İnovasyon Buluşmaları’, Türk Telekom’un destekleriyle Türkiye’nin 5 ayrı bölgesinde gerçekleştiriliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments