Cumartesi, Haziran 22, 2024
Google search engine
Ana SayfaHaberleşmeSes ve Veri Çözümleri

Ses ve Veri Çözümleri

Ses ve Veri crema erectil casera Çözümleri

Kurumların kendi çağrı karşılama ve işleme sistemlerini yapılandırmaları için sunduğumuz ses-veri çözümleri işyerlerinizdeki telefon trafiğini düzene kavuşturmaya yardımcı olmaktadır.

Data Üzerinden Ses Aktarımı

Data hattı üzerinden sağlanan ses iletişiminin düşük maliyetli olması firmaları bu teknolojiyi kullanmaya yöneltmektedir. Telefon hatları üzerinden yapılan görüşme fat burners usa kalitesine yakın düzeyde görüşme yapma imkânını sunan bu teknoloji internet üzerinden sesin aktarılması işlemi ile gerçekleştirilmektedir.

VOIP Kurulumları

VOIP(Voice Over Internet Protocol), IP tabanlı networkler üzerinden düşük maliyetli ve kaliteli görüşme imkânı sağlayan bir yapıdır. VOIP, sadece telefon görüşmeleriyle sınırlı kalmayıp normal telefon hattının sunduğu imkanları da sunabilmektedir. Bunlar arasında fax, telekonferans gibi uygulamaları sayılabilir. VOIP teknolojisini kullanabilmeniz için gerekli yazılım ve ekipman hizmetlerini sunuyoruz.

IP Telefon Çözümleri

Dağıtık yapıya sahip olan kurumlar için ideal bir yatırım olan IP telefon, var olan data hattı üzerinden telefon görüşmelerine imkan verir. Ses, data ve görsel iletişimin bir ağ üzerinde birleşmesi ile maliyet azaltılmış ve konfigürasyon kolaylığı sağlanmış olur.

IP Santral Çözümleri

IP santral VOIP desteği, uzak lokasyonlarda bulunan şubelerinizi internet üzerinden tek bir merkezden yöneterek şubeleriniz arasında bedava konuşma imkânı sağlar. Ayrıca ofisinize gelen aramalar siz ofiste olmasanız bile size aktarılabilir. Çağrı merkezi olarak kullanılan IP santral sistemini, donanım ve yazılım altyapısıyla esnek bir çözüm olarak siz müşterilerimize sunuyoruz.

IVR, ACD Çözümleri

IVR(Interactive Voice Response) kullanıcıların bir telefon sisteminden operatörün yardımı olmadan bilgi elde etmesidir. ACD(Automatic Call Distribution) ise gelen çağrıları ilgili birimlere ya da çağrı karşılama noktasına yönlendiren bir sistemdir. Bu iki sistemin entegrasyonunu sağlayan donanım ve yazılımdan oluşan çözümleri başarıyla müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments